+48 790 850 260       Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     ul. Musioła 14, 43-190 Mikołów      Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00, Sobota 08:00 - 14:00

Usługi Brukarske Mikołów

Profesjonalnie przygotowane podłoże oraz ułożona kostka brukowa to nie tylko wspaniały efekt, ale także odpowiednie odprowadzanie wody. Piękny ogród i uporządkowany podjazd robią wrażenie i powodują, że w takim miejscu mieszka się zdecydowanie lepiej.

Centrum Kostki od lat oferuje profesjonalne usługi w zakresie montażu kostki brukowej, a także innych elementów związanych z wyposażeniem posiadłości, w tym ogrodu. Skupiamy się na:

  • profesjonalnym wykonaniu kostki brukowej, przystosowanej do częstego ruchu pojazdów,
  • wykonaniu efektywnych wykończeń z elementów wykończeniowych,
  • przygotowaniu i montażu betonowych elementów tarasów lub balkonów,
  • wykonaniu nawierzchni z innych materiałów niż kostka - betonu, asfaltu i tym podobnych

Usługi Brukarskie Mikołów
Usługi Brukarskie w Mikołwie
MIkołów - usługa Brukarska

Niewątpliwie naszą siłą jest profesjonalizm, doświadczenie i kompleksowość realizacji każdej inwestycji. Docierając do naszego salonu zostaniecie Państwo poprowadzeni przez cały proces w taki sposób, aby nie odczuwać żadnego dyskomfortu. Czekają na Was nasi:

  • wyspecjalizowani handlowcy, znający rynek oraz jego realia,
  • profesjonalni doradcy techniczni,
  • wykonawcy, którzy poprzez doświadczenie gwarantują profesjonalizm realizacji każdej inwestycji.

Własny sprzęt to szybka inwestycja

Wieloletnia praca na rynku wykonawstwa profesjonalnych inwestycji poskutkowała tym, że posiadamy wysokiej jakości sprzęt, dostosowany do potrzeb obecnego rynku i wymagań klientów. Dzięki profesjonalnym narzędziom, a także dzięki własnym ciężkim pojazdom i sprzętowi budowlanemu, jesteśmy w stanie podołać każdej inwestycji zdecydowanie szybciej niż inne firmy.


Gwarantujemy profesjonalizm i terminowość. Podejmując się pracy wyceniamy ją dla klienta, podając jednocześnie termin realizacji zlecenia. Kiedy do niego przystępujemy, termin ten zawsze pozostaje zachowany.

Jako fachowa firma gwarantujemy wykonanie podjazdu i ułożenie kostki brukowej w taki sposób, aby ta prawidłowo odprowadzała wodę i zapewniała wytrzymałość na kolejnych kilkadziesiąt lat. Piękny podjazd, gustowny ogród i taras są wizytówką każdego domu. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania, profesjonalizm i doradztwo podczas inwestycji w zakresie kostek brukowych i wykończeń brukowanych.

Plyty Tarasowe Mikolow
Tarasy Kamienne Mikolow
Tarasy Z Kostki


Jeśli z chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje na temat naszej oferty, wyceny, projektu, aktualnych promocji gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszym salonie w Mikołowie, przy ul. Musioła 14, nasi specjaliści pomogą i doradzą.